Jura Hotels Mavi Sürmeli Adana

GÜLER YÜZ KONFOR VE HUZURUN BULUŞTUĞU MAVİ EVİMİZ

Genel Hedefi: Hizmet sektöründe yüksek standartlara ulaşmayı prensip edinerek, güven ve iyi görünüşe önem veren, profesyonel kadrosuyla sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak konfora, kaliteye ve sürekli düzgün işleyen bir iç yapıya önem verir. Nitekim otelimiz CNBC-e Business tarafından yapılan bir araştırmada Türkiyenin en iyi 25 iş oteli sıralamasında yer almıştır.
Otelimiz, şehir merkezinde olup, havaalanına 3 kilometre uzaklıktadır. Etnografya Müzesi, Bebekli Kilise, Büyük Saat Kulesi, Ulu Cami, Taş Köprü gibi tarihi mekanlarla iç içedir. Uzun yazları, ılık kışları, mis gibi kokan portakal bahçeleri, güneşi, doğanın yeşili ve denizin mavisinin birleştiği kent: Adana... Adana’ya özgü misafirperverlik ve yiyecek kültürü (kebabı, şalgamı, aşlaması) sizde tutkuya dönüşür.

Odalar & Suitler

Konforun bir ayrıcalık değil, her ayrıntıda yer alması gerektiği anlayışı ile hareket eden Jura Hotels Mavi Sürmeli, misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm detayları düşünerek odalarını hazırlamıştır. Tesiste, 117 oda bulunmaktadır. Standart odalardan, kral dairelerine varana kadar birçok oda tipi mevcuttur.

Toplantı Salonları

Otelimizin gün ışığı alan, farklı ihtiyaçlara yanıt verebilecek ebatlarda toplantı salonları, yüksek kalitedeki teknik altyapısı, merkezi konum avantajıyla toplantı, seminer ve eğitimleriniz için ihtiyacınızdan fazlasını sunuyor.
Daima hatırlanacak, düğün, nişan, mezuniyet, kokteyl ve kutlama törenleri için çok amaçlı kullanıma yönelik tasarlanan salonları ve alternatifli menü seçenekleri sunan, Mavi Sürmeli benzersiz bir hizmet sunar.

Restaurant

Güleryüzlü hizmet anlayışıyla, dostlarınızı ağırlayabileceğiniz, iş yemeklerinizi organize edebileceğiniz evrensel ve çağdaş restoran konsepti içinde, size özel Türk mutfak kültürüne ait yerel lezzetlerin yanı sıra, uluslararası mutfak lezzetlerini de tadabilirsiniz.

Barlar

Yorgun bir günün sonu, eğlenceli bir gecenin başlangıcı... Rengarenk ışıklar altında canlı performans ile müzik, eğlence, keyif.....
Tüm gün boyunca hoş sohbetler eşliğinde hafif atıştırmalıklar, tatlı ve pasta çeşitleri, yabancı , yerli soğuk ve sıcak içecek seçeneklerinin keyfini çıkarabilmeniz için lobby barımız hizmetinizde...

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Jura Hotels Mavi Sürmeli Adana Rezervasyon
Rezervasyon
Jura Hotels Mavi Sürmeli Adana
WhatsApp
Jura Hotels Mavi Sürmeli Adana
Hemen
Ara