Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Şehirden uzaklaşmadan, neşeli ve huzurlu bir tatil günü yaşamak isteyenlerin tercihi Mavi Su Aqualand’de geçireceğiniz her saatten büyük keyif alacaksınız...

Gündüz kaydırakların, jakuzinin, tembel nehrin, dalga havuzunun ve yüzmenin eğlencesini yaşarken, gece müzik eşliğinde, damak zevkinize uygun sunulan deniz ürünlerini Mix Restaurant, zengin ızgara çeşitlerini ise Gönül Kebap’ta, aileniz, dostlarınız ya da iş arkadaşlarınızla paylaşmanın mutluluğunu tadabilirsiniz.

Uzmanların yaptıkları araştırmalara göre tenis ve yüzme sporunu tercih eden insanların, kültür ve eğitim düzeyi yüksek, çağdaş, düşünceli ve aktif insanlar olduğu belirtilmiştir.

Yoğun ve stresli yaşanan bir günün psikolojik ve fiziksel yorgunluğunu üzerinizden atmanızda etkili olacak thai masajı, aromaterapi ve sağlık kulübü hizmetleri eğitimli kişiler tarafından ve hijyenik ortamda gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra, öğrenmenin, gelişmenin ve yeni arkadaşlar edinmenin en eğlenceli yolu “yaz kampları”dır. Öğrencilerin çeşitli testlerden geçerek kendi ilgi ve yeteneklerini keşfetmeleri, sosyal yönlerinin gelişmesi, kendilerini daha iyi tanıyarak ileriye dönük hedeşerini belirlemede etkin olmalarını sağlamak için uzman eğitmenler eşliğinde organize edilmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et